Jako každý rok, tak i tento, se v Domově mládeže dne 21. 4. 2026 uskutečnilo rozloučení s končícími žáky. Program byl opravdu pestrý, mladší žáci si pro ty starší připravili zpěv, tanec a i výjimečné představení v podobě kabaretu. Poté vychovatelé pronesli krásná slova na rozloučenou. Všem zúčastněným moc děkujeme a přejeme všem hodně úspěchů do dalšího života.